SaleFish dünyaca ünlü bilgisayar programcıları, araştırmacılar, UX tasarımcıları, tüketici davranış uzmanları ve uluslararası emlak sektörü emektarlarından oluşur.

Gayrimenkul müteahhitleri ve inşaatçıların iş yapma şeklinde devrim yapmak için birlikte çalışıyoruz.

Şirket 2004 yılında mimarlık ve tasarım alanlarında tecrübeli girişimciler olan Rick Haws ve Rob Nicolucci tarafından kuruldu. Gelişim sektörünün karmaşıklığını, sürekli değişen zorlukları ve her fırsatta gerekli olan verimlilik ihtiyacının bilincindeler. Sezgileri - ve tüm ekibin uzmanlığı - propteknik sektöründe büyük değişimlere öncülük ediyor.

SaleFish, gayrimenkul müteahhitleri ve inşaatçılar için eksiksiz bir yazılım çözümleri ve uygulamalar paketi sunar.

SaleFish teknolojisi:
Satış operasyonunuzu basitleştirin ve daha verimli bir hale getirin.
İşinizi daha kârlı hale getirin.

Uygulamalarımız ve yazılımlarımız, CRM veya ERP yazılımınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. SaleFish satış ekibinizdeki herkes için hayatı çok daha kolaylaştırırken, aynı zamanda alıcılar için de deneyimi geliştirir.

SaleFish ile yapabileceğiniz şeylerden sadece birkaçı:

Satışların maliyetini düşürün.
Tüm dünyadaki potansiyel müşterilere ve yatırımcılara ulaşın ve onlar için ev satın almayı kolaylaştırın.
Tüm kapanış belgelerinizi merkezileştirin, elektronik imzalar alın ve dünyanın neresinde olursa olsun işlemlerinizi daha hızlı tamamlayın.
Gerçek zamanlı satış verileri paylaşın ve tüm süreci tamamen şeffaf hale getirin.
App for residential real estate developers and buildersResidential real estate developers solutionSalefish

Herhangi bir konut emlak geliştirme projesini başlatmaya hazırlanırken SaleFish'e ihtiyacınız var.

İster yüksek katlı konutlar, ister üst üste veya standart site daireleri veya müstakil aile evleri inşa ediyor olun, daha fazla satış, daha hızlı işlem bitirme ve her birimde marjınızı artırmanıza yardımcı olabiliriz.

Yeni rakipler geldiğinde SaleFish'e ihtiyacınız var. Yazılımlarımız ve uygulamalarımız sürünün önünde kalmanızı sağlayacaktır.

Önünüzde içinden geçmeniz gereken yeni çemberler olduğunda SaleFish'e ihtiyacınız olacak. Hiçbir uyarı yapmadan, hükümetler operasyonunlarınızı karmaşık yeni düzenlemelerle sabote edebilirler. SaleFish, bu değişiklikleri yönlendirmenize ve yeni düzenlemelere düşük maliyetli bir şekilde uymanıza yardımcı olur.

Şimdi tam zamanı.
TAM KAPSAMLI SALEFISH DEMO İÇİN TIKLAYINIZ
Residential real estate development project software

SaleFish her yerde.

Şirket merkezi Toronto'dadır, ancak tün dünya genelinde müşterilere ve alıcılara hizmet veriyoruz. Çinli yatırımcılar Kanada'da apartman daireleri satın alıyor. Kanadalılar Jamaika'da tatil evleri alıyor. Almanya ve Polonya gibi ülkeler uluslararası yatırım ve dikkat çeken gayrimenkul patlaması yaşıyorlar.

Bu gerçek anlamda global bir pazar.
A truly global market - Salefish serves builders and developers around the globe

Neden SaleFish?

Çünkü emlak teknoloji endüstrisine büyük bir değişim geliyor. Her şey değişiyor ve eğer ayak uyduramazsanız o zaman batarsınız.

Çünkü emlak konut geliştirme endüstrisindeki satış işlemleri doğası gereği yetersizdir.

Çünkü pazar gerçekten global. Satış ofisinizin sınırları veya yerel emlak piyasası dışındaki alıcılara ulaşmak için başka yollara ihtiyacınız var.

Çünkü şeffaflık, satış maliyetlerinizi kontrol altında tutmak için tek yoldur.

Çünkü bu işte kontrol edemediğiniz birçok değişken var.
hello world
checkchevron-right