SSS - Konut emlak geliştiricileri ve inşaatçıların satış yönetimi teknolojisi hakkında bilmek istedikleri.

What is Salefish - App for  for residential real estate developers and builders

SaleFish tam olarak nedir?

SaleFish, satış operasyonlarınızı önemli ölçüde daha verimli ve tamamen şeffaf hale getirmek için tasarlanmış, gayrimenkul geliştiricileri ve inşaatçılar için bir yazılım çözümleri ve uygulamaları paketidir. 

BİR SONRAKİ PROJENİZDEKİ TASARRUFU HESAPLAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.
Improving real estate sales operation from top to bottom.

Bana nasıl para kazandıracak?

Salefish ile satış işlemlerinizi baştan aşağı daha iyi bir seviyeye getireceksiniz. Daha geniş, global bir yatırımcı pazarına ulaşın. Gereksiz işlem ve katmanları kaldırın.

Elle yapılan işleri ortadan kaldırın. Her işlemde ödediğiniz komisyon oranlarını azaltın. Satış ofisi çalıştırmanın maliyetini düşürün - aslında, bazı müşterilerimiz satış ofislerini tamamen ortadan kaldırırlar.
Improving the buyer’s experience, speeds up the closing process is what Salefish does

SaleFish, CRM yazılımı ile aynı mıdır?

Hayır. SaleFish, CRM'nin bıraktığı yerden devralır… potansiyel bir müşteri projenize ciddi şekilde bakıp bir satın alma işlemi yapmaya hazır olduğunda. SaleFish, müşteri deneyimini geliştirir, kapanış işlemini daha hızlı hale getirir ve sizi kurtarır.
Salefish plays nicely – and integrate seamlessly – with ERP software

SaleFish kullandığımız diğer yazılımlarla uyumlu çalışır mı?

Evet. SaleFish, CRM sistemleri, muhasebe yazılımı ve etkileşimli programların yanı sıra ERP yazılımıyla iyi bir şekilde çalışmak ve sorunsuz bir şekilde entegre olmak için tasarlanmıştır.
The learning curve for SaleFish apps and software for real estate developers is extremely short.

SaleFish uygulamalarını kullanmayı öğrenmek ne kadar zordur?

Hiç zor değildir. Aslında, SaleFish uygulamaları ve yazılımı için öğrenme süreisi son derece kısadır. Yazılımımız çok sezgisel ve sıralıdır… sadece talimatları izlemeniz yeterli. Bir akıllı telefonu kullanabilirseniz, o zaman SaleFish'i de kolayca öğrenebilirsiniz.

Gerekli müşteri verileri, yalnızca alıcının kimliği taranarak elde edilir. Ve tüm satış belgeleri otomatik olarak yaratılır, bu da size zaman kazandırır ve hataların oluşmasını engeller. Gerçek zamanlı Active Matrix'imizle, satış yöneticileri ve sahipleri satışlar hakkında genel görünümü her zaman parmaklarının ucunda görebilir. Hayatınızda ilk kez şeffaflığın tadını tamamen çıkarabilirsiniz.

DAHA YAKINDAN BAKMAK İSTER MİSİNİZ? BİR DEMO PLANLAYIN.
Salefish offers real-time functionality in the software.

SaleFish, gayrimenkul geliştiricileri için diğer satış yönetimi yazılım sistemlerinden nasıl farklıdır?

Sadelik. Gerçek zamanlı işlevsellik. Satış sonrası servis. On yıldan fazla deneyim. İşletme sahibinden satış ekibine ve alıcıya kadar herkes için kolay bir kullanıcı arayüzü.

SaleFish bilgisayar programcıları tarafından başlatılmadı, gayrimenkul geliştirme dünyasını yakından tanıyan girişimciler tarafından başlatıldı. Bu yüzden çözümlerimizi aşırı geliştirmiyoruz… satış yapmak için ihtiyacınız olan her şey, daha fazlası değil.

Bu SaleFish 1.0 değil. PropTech (Emlak Teknolojisi) alanında rakiplerimizden daha uzun bir süredir bu işin içindeyiz. Müşteri geri bildirimlerini dinlemek, sistemlerimizde ince ayarlar yapmak, hataları çözmek ve başarılı bir çözüme yönelik iyileştirmeler uygulamak için bolca zamanımız oldu.

aleFish software provides real-time inventory data

SaleFish envanter yönetimi konularında bize nasıl yardımcı olabilir?

Satış ofisinde geleneksel olarak, bir tıkanıklık vardır, bunun sebebi de elverişliliğin manuel olarak belirlenmesi oldukça zor olmasından kaynaklanır, özellikle de belediye gereksinimlerinin karmaşıklaşabileceği alçak katlı binalarda.

SaleFish yazılımı gerçek zamanlı envanter verisi sağlar, böylece satış temsilcisi ve ev sahibi anında hangi fiyattan hangi evin müsait olduğunu anında bilir. Ve ne değildir. Yani tahminde bulunmanıza ve masraflı hatalara yer yok.
Salefish is affordable. Our clients routinely cut the cost of sales from 50% to 75%.

Bu bana ne kadara mal olur? Ne tür bir yatırım yapmalıyım?

SaleFish'te büyük bir ön ödeme yoktur. Projeniz süresince daire (veya ev) için sabit bir ücret ile küçük bir aylık yönetim ücreti alıyoruz. Bu sabit ücret ülkeden ülkeye değişmektedir, bu nedenle lütfen kendi projenize özel teklif almak için bizimle iletişime geçin.

Sözün özü: Uygun fiyatın ötesinde. Müşterilerimiz rutin olarak satış maliyetlerini %50’den %75'e düşürmüştür. Bir sonraki proje için hesap yaptığınızda yatırım getirisinin olağanüstü olduğunu göreceksiniz.

Serving serves residential real estate developers throughout North America, Europe, the Middle East and parts of Asia.

Şirketiniz Avrupa'da ki müşterilere hizmet veriyor mu?

Evet. SaleFish, Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya'nın bazı bölgelerinde konut emlakçılarına hizmet veren global bir şirkettir.
TAM KAPSAMLI BİR SALEFISH DEMO İÇİN TIKLAYINIZ.
hello world