Büyük bir değişim geliyor.

Siz iyisi mi büyük balıklar ile yüzün.
Tsunami gücündeki yeni teknoloji dalgası SaleFish öncülüğünde gayri menkul gelişimini dönüştürüyor. Yazılımımız konut emlak geliştirme firmalarına on yıldan uzun bir süredir kâr oranlarını maksimize etmelerinde yardımcı olmaktadır ve bununla birlikte kolaylık sağladığı ev ve daire satışlarının miktarı 50 milyar doları aşmıştır.

Yaptığınız her satışta nasıl para biriktirebileceğinizi öğrenin.

Demo Talep Edin

Sattığınız her ev veya dairede aklınızın ucundan geçirmediğiniz kâr marjları. Bir sonraki projenizi şimdiye kadarki en kârlı olan yapın. 

Global Satışlar:
Dünya genelinde potansiyel alıcılar ve yatırımcılarla bağlantı kurun ve dilediğiniz cihaz ile sanal satışlar gerçekleştirin.
Düşük Satış Maliyeti:
Gayrimenkul işlemlerinde bir veya her iki taraftan alınan komisyonları azaltarak paradan tasarruf edin.

Basit İşlemler: 
Satış işlemlerinizi yürütmenin karmaşıklığını azaltın ve çok daha verimli olun. 

Geliştirilmiş Verimlilik: 
Maliyetli hataları yok edin, bilgili alıcıların beklentilerini aşın ve daha fazla anlaşma yapın.


Benzersiz Şeffaflık:
Gerçek zamanlı veri tüm satış süreçlerinizin hızlı ve doğru bir şekilde izlenmesini sağlar. Böylece kontrol sizde olur ve her zaman bağlı kalırsınız.


Ekstra Esneklik:
Herhangi bir cihazdan fiyatlandırmayı, müsaitlik durumunu, belgeleri ve iş akışını değiştirin. SaleFish yazılımı ve uygulamalarını mevcut ERP ve CRM sistemlerinize kolayca entegre edin.

Ücretsiz bir yatırım getirisi hesaplaması alın ve yaptığınız her satışta ne kadar tasarruf edebileceğinizi kendiniz görün.

DEMO TALEP EDİN

Değişim kaçınılmazdır.
Siz en iyisi önüne geçin. 

SaleFish teknolojisi, sattığınız ürün ne olursa olsun, satış operasyonunuzu çarpıcı bir şekilde daha verimli hale getirecektir.

Software app for condo developers

Condos

Daire Müteahhitleri için SaleFish
Yüksek katlı apartman binaları mı inşa ediyorsunuz? SaleFish sizi dünyanın her yerindeki bilinçli alıcılar ve yatırımcılara doğrudan bağlar. Satış işlemlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden herhangi bir cihazdan yönetin ve tamamlayın.
Real Estate software for townhome developers

Apartman

Site Müteahhitleri için SaleFish
SaleFish, apartman site müteahhitleri için satış yönetimi yazılımı ve alıcı uygulamalarının lider sağlayıcısıdır. Alıcı deneyimini - ve net kârınızı dramatik bir şekilde iyileştirin.
Software app for home builders

Evler

Müstakil Ev Müteahhitleri için SaleFish
Müstakil evlerden oluşan mahalleler mi inşa ediyorsunuz? SaleFish teknolojisi, satış sürecini gerçek zamanlı satış verileri ve tamamen otomatik belge üretimi ile kolaylaştırabilir.
SALEFISH HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

SaleFish hakkında neler söylüyorlar


President of Opus Homes

Andrea DeGasperis-Ronco

Opus Evleri Başkanı
“SaleFish yazılımı ve uygulamaları müşterilerimiz için satın alma deneyimini önemli ölçüde geliştirdi. Uygunluk seçenekleri ile birlikte çeşitli evleri farklı arsalar üzerinde deneyimleyebiliyorlar. Primleri, metre kareleri, fiyatları... yani bilgili bir satın alma kararı vermek için ihtiyaç duyulan hemen her şeyi araştırabiliyorlar.”
CEO at Pace Development

Pamela Ventresca

Pace Development şirketinde CEO
“SaleFish'in buralarda büyük sükse sahibi olduğunu söylemek yetersiz bir ifade olur. Basitliği oldukça şaşırtıcı… Bu yazılım 45 dakikalık bir işlemi beş dakikaya indiriyor. İki saat içinde 40 anlaşma yaptık. Bu duyulmuş bir şey değil!”

Büyük Değişim: Başkalaşma veya derin dönüşüm.

Ticarette yeni bir paradigma. Düşük maliyetler, artan kârlar, inanılmaz yatırım getirisi.

SaleFish denklemi tamamen değiştiriyor. SaleFish teknolojisini benimsediğinizde net gelirinizde hemen bir artış göreceksiniz. Yazılımımız operasyonel verimliliği arttırmakta, satış sürecini kolaylaştırmakta, zaman kazandırmakta ve satış maliyetleriniini% 75'e kadar azaltmaktadır.

Eğer hala eski stil ticaret yapıyorsanız, o zaman hazır paraya hayır diyorsunuz.

hello world
roadglobetabletdollarwechatpushpin