fbpx

Konut Gelişiminde Büyük Değişim - CEO, Rick Haws'tan Kişisel Not

Başkan Rick Haws (sağda) ortak kurucu Rob Nicolucci ile birlikte.

Genelde blog yazısı yazmam. Ancak, yazılımımızın en yeni sürümü ve yeni web sitemiz yayına girdiğinde, yeni ve gelişmiş SaleFish'e hoş geldiniz demek için bu fırsatı değerlendirmek istedim.

Son birkaç yılda emlak sektörünün tüm alanlarında teknoloji patlaması yaşandı. Büyük yatırım fonları tarafından desteklenen binlerce akıllı insan, işlerin yürütülme şeklini değiştirmeye çalışıyor. (Gayrimenkul teknolojisi sektöründeki yatırımlar 2018'de 12 milyar doların üstüne yükseldi.)

Bulut bilgi işlemleri ve mobil gelişimler Zillow ve Redfin gibi isimleri yaygın şirketler haline dönüştürdü. Blok zinciri teknolojisi, gayrimenkul geliştirme endüstrisini önümüzdeki 5 yıl içerisinde radikal bir şekilde değiştirmeyi vaat ediyor.

Emlak komisyonları, ipotek kredisi, emlak yönetimi, akıllı bina teknolojisi ve tapu hizmetleri gibi şeyler önümüzdeki birkaç yıl içinde gayrimenkul teknolojisi tarafından dönüştürülecek.

Şu an bu işte olmak için heyecan verici bir zamandır ve SaleFish, bu büyük teknoloji değişikliğinden faydalanmak için benzersiz bir konumda yer almaktadır. Emlak konut geliştiricilerinin satış operasyonlarını düzene koymalarına yardımcı olmak söz konusu olduğunda, hiçbir şirket bizim kadar uzmanlık veya tecrübeye sahip değildir.

Alanımızda rekabet eden daha fazla yeni girişimler görmek güzel. Rekabeti seviyoruz! Ancak, büyük bir avantajımız olduğunu bilmek daha da güzel.

Bizim yazılımımız 50 milyar dolardan fazla ev ve konut satışının gerçekleşmesini kolaylaştırdı. Construct Tech dergisi tarafından 2019 Yılı Yazılımı seçildi ve en son iterasyonumuz daha da iyi.

Einstein bir keresinde, “Her şey mümkün olduğunca basit yapılmalı, ancak daha basit olmamalı” demiştir. En başından beri, bizim için tek bir şeyvardı: Satış sürecini basitleştirmek.

Yazılım ve uygulamalarımız, herkesin kopyalamaya çalıştığı, kendilerine has zarif bir sadeliğe sahiptir.  CRM gibi diğer sistemlerinize entegre etmek oldukça kolay bir işlemdir.  Arka planı yönetmek basittir. Ve en önemlisi ise müşteriler için kullanımın basit olmasıdır.

En yeni yazılım güncellemelerimizle, dünyanın dört bir yanından müşterilerin sizinle anında bağlantı kurabileceği ve herhangi bir zamanda, herhangi bir cihazdan diledikleri işlemi tamamlayabilecekleri global bir gelecek sunuyoruz.

Bunları gerçekten emlakçılardan önce görüyorlar. MLS'de görünmeden önce. Saçma komisyonlarını eklemeden önce.

Buradaki sonuç tam bir kazan-kazan…

Yeni dairelerde ve yeni müstakil evlerde en iyi fiyatları alıyorlar ve siz de daha iyi kar marjları elde ediyorsunuz.

Karmaşıklığı azaltmak ve satış işlemlerinizi kolaylaştırmak, sattığınız her ev veya daire daha yüksek getiri sağlayacaktır.  

Sadelik tasarruf anlamına gelir. Ve SaleFish tam da bundan ibaret. 

envelope-ohand-pointer-o linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram