fbpx

SALEFİSH SİZİN İÇİN NE YAPABİLİR?

  • Gelirinizi maksimize edin
  • Maliyetleri azaltın
  • Riski hafifletin
  • Müşteri deneyimini yükseltin

SaleFish, gayrimenkul satın alma sürecindeki her adımı kolaylaştırır. Müşteri birkaç dakika içinde ve minimum personel yardımı ile ev sahibi olabilir.

Yazılımımız sayesinde, kullanıcılar arsaları, evleri seçebilir ve ekleyebilir, otomatik olarak üretilen evraklarda hızlıca hareket edebilir, istenen kimlikleri yükleyebilir ve elektronik olarak tüm evrakları imzalayabilir. Örneğin, bir satış ofisinde veya açılış etkinliğinde, potansiyel bir müşteri yalnızca bir tablet kullanarak satın alma işleminin hemen her aşamasını sahada anında tamamlayabilir. 

Bilgiler, yazılımımız aracılığıyla gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu da satış ekiplerinin hangi mülklerin satıldığı hakkında anında güncellenmesi anlamına gelir. Bu süreç, bir evin aynı anda iki ayrı müşteriye satılması da dahil olmak üzere, müşterilerin hayal kırıklığına uğramasına ve hüsrana neden olabilecek karışıklıkları ortadan kaldırır.

SaleFish'i kullanarak dünyadaki alıcılar ve satıcılar birbirlerine bağlı kalabilir - tüm kapanış belgeleri, imzalar ve işlemler dünyanın her yerinden tamamlanabilir. 

Yazılımımız sayesinde mimari kısıtlamalar da tamamen otomatiktir, yani sokak manzarası tasarımları veya mahalle ön ayarları otomatik olarak satın alımlarda belirlenir.

SaleFish, onlarca personel ve çalışma saatleri gerektiren bir işlemi otomatikleştirerek maliyetleri aşağıya çeker. Belge oluştururken ve işlerken oluşabilecek insan kaynaklı hata riski de ortadan kaldırılmıştır - artık satın alma işleminin tamamının basit bir yazım hatasından dolayı zarar görme riski yoktur.

Satış ekipleri de SaleFish'i seviyor: Yazılımımız karmaşık evrak işlerini ortadan kaldırıyor ve müşteriler için hızlı ve basit bir deneyim sunuyor. Daha kolay bir süreç, daha mutlu müşteriler ve daha iyi satışlar anlamına gelir. 

En önemlisi ise SaleFish'in uyarlanabilir olması- mevcut satış yazılımınıza kolayca entegre olabilir veya eksiksiz bir satış seçeneği paketi sunabiliriz. Misyonumuz size ve ekibinize tam olarak ihtiyacınız olanı sağlamaktır.

SaleFish'in sizin için nasıl çalışabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bugün bir demo isteyin.

envelope-ohand-pointer-o linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram