fbpx

SaleFish'in İlk Kökenleri - Klasik, Problem Çözme Hareketiydi…

Salefish office with real estate management software in action.

Tipik SaleFish Yerinde Satış Ofisi

SaleFish Yazılımı, 15 yıl önce Kanada'nın Toronto kentinde bulunan RN Design'ın konferans salonunda doğdu. Rob Nicolocci, 1991 yılında konut emlak geliştiricileri için tasarım çalışmaları yapmaya başladı ve geçen yıllar süresinde müşterilerinden hep aynı şikayeti duydu...

Rob bir parselasyon veya konut projesinin tüm render ve kat planları hakkında sunum yapacaktı, ancak geliştiricilerin bunları organize etmek ve mevcut arsalar, kısıtlamalar, seçenekler ve diğer değişkenlerle eşzamanlama yapabilecek olanakları yoktu. Ön rezervasyon tam bir karmaşaydı.

O zaman konut emlak piyasasının çok aktif olduğu aklınızda olsun. Satış ofisleri sıkışıktı ve satış müdürlerinin olup biteni takip etmeleri mümkün değildi. Tonlarca evrak ve karmaşa vardı… karışıklıkta anlaşmalar kaybolup gidiyordu.

Mevcut SaleFish CEO'su Rob ve Rick Haws, yazılım geliştirme konusunda biraz deneyime sahiptiler ve bu kargaşanın içinde bir fırsat olabileceğini düşündüler… bu sorun için bir tür programlanabilir düzeltme tasarımı şansı.

Satış sürecinde, mevcut araçlarla ve genel olarak teknoloji ile ilgili sıkıntılarını öğrenmek için RN Design müşterileri ile konuşmaya başladılar. Ortada tahmin ettiklerinden çok daha büyük bir sorun olduğu ortaya çıktı.

Tam anlamıyla çok karmaşık ir durum. Ne kadar çok kazdılarsa, karşılarına çıkan düzeltilmesi gereken problemler o kadar arttı.

Yeni hareketler, özellikle Rob ve Rick gibi günlük işlerinizi sürdürmeye çalışırken oldukça karışık olabilir. İlk eğilimleri her şeyi bir kerede çözmek oldu. Ancak sorun oldukça karmaşıktı ... çok incelik isteyen şekilde. Üzerinde ne kadar çok çalıştıkça o kadar çok büyüdü.

Ancak, tasarım ve teknoloji söz konusu olduğunda, işleri basit tutmak mecburiyetindesiniz.

Her zaman ünlü Einstein alıntısına atıfta bulunurlar: “Her şey mümkün olduğunca basit yapılmalı, ancak daha basit yapılmamalıdır”.

Böylece bir deneme yanılma süreci vasıtasıyla, gerçekçi olarak ele alamadıkları sorunları ayıklamaya başladılar ve gerekli unsurlara yöneldiler…

Sezgisel, öğrenmesi kolay ve aynı zamanda da desteklemesi kolay olmalıydı. Bu yüzden zerafet çok önemli bir unsurdu.

Rick'in dediği gibi “Yazılım zarif bir şekilde tasarlanmış ve programlanmışsa, herhangi bir desteğe ihtiyaç duymazsınız.”

The Salefish Software Matrix - managing condo, townhome and home sales in realtime.

SaleFish'in Aktif Matriks Sistemi

Kolayca arka panelden yönetilebilir olması gerektiğinden, konut projesinin tamamını bir bakışta gösteren bir “Aktif Matris” sistemi geliştirdiler.

Satış elemanlarının çabalarının boşa gitmemesi ve daha da artmaması için kapsamlı, gerçek zamanlı veri sağlamak zorundaydı.

Potansiyel müşteriler için kullanıcı dostu olması gerekiyordu, bu yüzden orijinal olarak iPad'ler için geliştirdik. Sadece dokunun ve tıklayın.

2012 yılında SaleFish Yazılımının ilk sürümünü büyük bir başarı ile piyasaya sürdük. Beta testçilerimiz RNDesign'daki müşterilerimizdi ve sağladıkları geri bildirimler gerçekten paha biçilmezdi.

Sonra yapmamız gereken sadece tekrarlamak, iyileştirmek ve dinlemek oldu. Tekrarlayın, iyileştirin ve dinleyin. Bugün hala aynısını yapıyoruz.

SaleFish emlak teknolojisinin en son sürümü hiç olmadığı kadar iyidir.

Geliştirici müşterilerimizden tüm envanteriyi alıyoruz ve insanların göz atması, seçmesi ve satın alması için çevrimiçi hale getiriyoruz. Dolayısıyla, yatırım getirisi yüksek olacak yeni bir yapı arayan bir emlak yatırımcısıysanız o zaman doğru yere geldiniz.

Veya aileniz için yeni bir ev hayal ediyor ve Zillow'a veya diğer çevrimiçi emlak satın alma seçeneklerine bir alternatif istiyorsanız o zaman doğru yere geldiniz. 

envelope-ohand-pointer-o linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram